Tüm Kategoriler » 1,5 KATLI EVLER » Natura


Natura

Natura


Model Açıklamaları

Villa Natur eğimle bir arazide inşa edilmiştir. Konut alanları, konut amaçları için üç seviye kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. 315 metrekarelik büyüklüğü, kaliteli yaşam için geniş alanlar sunmaktadır.

Zemin katta, üç büyük çocuk odası bulunmaktadır. Zemin katta ayrıca depolama alanı, çamaşır odası ve duşlu bir tuvalet bulunmaktadır.

Evin ana girişi ikinci seviyededir. Ev sahibinin , evin ortasındaki ferah bir salon tarafından karşılanması düşünülmüş. İkinci kat, üç kişilik ,küçük bir yemek alanına sahip geniş bir mutfağa ev sahipliği yapmaktadır. Karşıdaki yemek odası, tüm aile ve misafirler için toplam on koltuk kapasitesine sahip. İkinci kattan büyük bir terasa girilebilir. Sıcak günlerde, terasta rahatlayabilir ve güzel manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Masif ahşap bir merdivenle üçüncü kata çıkılıyor ,Üçüncü katta , ev sahiplerinin özel çekilişi. Çatı pencereleri ve yüksek kaliteli iç mekan tasarımı ile yaratıcı ahşap mimari, büyüleyici köşeler ve rahatlama alanları yaratıyor.

Model Özellikleri

  • Bina Tipi: residential house
  • Toplam Metraj: 315 m²
  • Kütük Profili: Honka yuvarlak kütük , 230 mm
  • Yapıldığı Yer: Almanya

Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura Natura